Uchwała
Gminnej Komisji Wyborczej z dnia 20 października 2006 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych dla przeprowadzenia głosowania i ustalenia wyników głosowania w obwodach na terenie gminy Stare Czarnowo w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz  wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast - zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 r.

Uchwała Gminnej Komisji Wyborczej


Uchwała
Gminnej Komisji Wyborczej
z dnia 20 października 2006 r.

 

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych dla przeprowadzenia głosowania i ustalenia wyników głosowania w obwodach na terenie gminy Stare Czarnowo w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz  wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast - zarządzonych na dzień 12 listopada 2006  r.

Na podstawie art. 18 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2003 r. Nr 159, poz. 1547 ze zmianami) Gminna Komisja Wyborcza w Starym Czarnowie uchwala:

§ 1

Powołuje się obwodowe komisje wyborcze dla przeprowadzenia głosowania i ustalenia wyników głosowania w obwodach na terenie gminy Stare Czarnowo  w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 r.

§ 2

Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych określają załączniki nr 1 i 2 niniejszej uchwały.

§ 3

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy w Starym Czarnowie, na stronie internetowej: www.bip.stareczarnowo.pl a składy osobowe poszczególnych obwodowych komisji wyborczych w siedzibach tych komisji.

 

Przewodniczący
Gminnej Komisji Wyborczej w Starym Czarnowie

Barbara Nidzińska

 

 

Załącznik Nr 1

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Starym Czarnowie

Nazwisko i imię członka obwodowej komisji

  1. Łaski Eugeniusz
  2. Baran Jan
  3. Łuczak Monika
  4. Laszczyk Kamila
  5. Bieńko Krystyna
  6. Jurek Arkadiusz
  7. Sarna Bożena
  8. Pawlewska Janina
  9. Barska Iwona

 

Załącznik Nr 2

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Kołbaczu

Nazwisko i imię członka obwodowej komisji

  1. Kaczor Marek
  2. Kiedrzyń Aneta
  3. Kamrowska Anna
  4. Łaski Marcin
  5. Komarowska Olga
  6. Małyszczycka Krystyna
  7. Haraśny Marian
  8. Ostrowska Eugenia
  9. Dwornik Anna

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: redaktor 26-10-2006 10:11
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 26-10-2006
Ostatnia aktualizacja: redaktor 26-10-2006 10:12